• FLEXIBILNÉ AGV RIEŠENIA Naše logistické ťahače zabezpečujú automatickú distribúciu materiálu v moderných priemyselných halách.
  Viac informácií
 • PROJEKTOVANIE VÝROBNÝCH SYSTÉMOV Optimalizujeme pracoviská, procesy a systémy v digitálnom prostredí, už v etape ich vývoja.
  Viac informácií
 • ZVYŠOVANIE PRODUKTIVITY Sme špičkoví odborníci na to, ako zvýšiť prosperitu a produktivitu podnikových procesov.
  Viac informácií
 • RIEŠENIA PRE PRIEMYSELNÚ AUTOMATIZÁCIU Vyvíjame a konštruujeme montážne prípravky a jednoúčelové zariadenia na opakované činnosti vo výrobe. Šetria čas aj náklady, zvyšujú kvalitu, presnosť a efektívnosť.
  Viac informácií
 • OPTIMALIZÁCIA V ZDRAVOTNÍCTVE Vieme, ako zmeniť nemocnice a zdravotnícke zariadenia na moderné a finančne stabilné inštitúcie.
  Viac informácií
 • Aditívna výroba Využívame najmodernejšie metódy 3D tlače a laserového sinterovania. Vytvárame presné diely, prototypy a dokonca aj unikátne medicínske implantáty.
  Viac informácií
 • PROFESIJNÉ VZDELÁVANIE Naše dlhoročné odborné skúsenosti z priemyselnej praxe sme pretavili do ponuky špecializovaného vzdelávania.
  Viac informácií

CEIT

CEIT je spoločnosť poskytujúca komplexné inovatívne riešenia na podporu produktivity a efektivity priemyselných podnikov. Ponúka sofistikované produkty a služby, ktoré klientom a partnerom zabezpečujú trvalú konkurencieschopnosť.

Čítať viac

 • Procesné inovácie
  Procesné inovácie
 • Technické inovácie
  Technické inovácie
 • Digitálny podnik
  Digitálny podnik
 • Priemyselná automatizácia
  Priemyselná automatizácia
 • Biomedicínske inžinierstvo
  Biomedicínske inžinierstvo
 • Zdravotná starostlivosť
  Zdravotná starostlivosť
 • Materiálové inžinierstvo
  Materiálové inžinierstvo
 • Časopis ProIN
  Časopis ProIN

Aktuality

Konferencia Digitálny podnik 2016


Aj v tomto roku pokračujeme v sérii atraktívnych konferencií. Konferencia Digitálny podnik 2016, ktorá sa uskutoční v dňoch 8.- 9. júna 2016 v hoteli Holiday Inn v Žiline, upriami pozornosť na otázky prepojenia virtuálneho sveta s realitou. CEIT ju opäť organizuje v spolupráci s týždenníkom Trend. Najvýznamnejšia konferencia Digitálny podnik zmapuje nové trendy, vízie i reálne riešenia digitalizácie podnikových procesov vo firmách na Slovensku i v zahraničí. Tentoraz pôjdeme aj o niečo ďalej – zameriame sa na virtualizáciu, prepojenie digitálneho sveta s realitou, ktoré je základom „kyberneticko-fyzikálnych systémov“. Sú dôležitým krokom k Priemyslu 4.0, ktorý zjednocuje tri doposiaľ oddelené svety: digitálny, reálny a virtuálny.

Program konferencie je aj tento rok plný zaujímavých prezentácií. Ste srdečne vítaní!


Dávame príležitosť mladým

CEIT pravidelne podporuje talentovaných mladých ľudí. Aj preto sa stal partnerom súťaže The Best Student Project 2016. Je určená pre študentov a absolventov slovenských a českých univerzít, ktorý sa do nej môžu zapojiť prihlásením svojej diplomovej alebo bakalárskej práce a ukázať tak svoj potenciál pred odborníkmi z praxe. V komisii nebude chýbať ani CEIT. Najšikovnejší študenti sa stanú súčasťou nášho tímu.

Podporiť túto súťaž sme sa rozhodli aj propagačným videom, ktoré pochádza z dielne CEIT.


CEIT navštívil prezident SR Andrej Kiska

 • Ceit navštívil Kiska

Foto: Igor Stančík

30.marca 2016 CEIT privítal významnú návštevu. Prezident SR Andrej Kiska sa stretol s vedením spoločnosti i s viacerými zamestnancami a so záujmom si prezrel aj naše pracovisko ZIMS (Žilinský inteligentný výrobný systém), kde sme mu predviedli naše unikátne riešenia.

„Som veľmi rád, že aj u nás úspešne funguje prepojenie akademickej pôdy a súkromného sektora. CEIT môže byť príkladom pre mnohé iné projekty na Slovensku," zhodnotil A. Kiska. Prezidenta sme si uctili aj netradičným darom. Keďže je známy svojou angažovanosťou v dobročinných projektoch, rozhodli sme sa darovať mu dobrý skutok. V našom i v jeho mene sme preto materiálne pomohli tým, ktorí to skutočne potrebujú - Detskému krízovému centru Náruč v Žiline. Dar v podobe dobrého skutku ocenil aj sám prezident.

Fotodokumentáciu z návštevy A.Kisku v CEIT-e nájdete na nasledovnom linku.


Úspech CEIT-u v súťaži EY Podnikateľ roka 2015

CEIT sa môže pochváliť ďalším významným úspechom. Predseda Dozornej rady CEIT, a.s., profesor Branislav Mičieta, ktorý reprezentoval CEIT v prestížnej súťaži, získal titul Technologický podnikateľ roka 2015.

Ocenenia udeľovali 9. marca 2016 v rámci jubilejného desiateho ročníka prestížnej súťaže EY Podnikateľ roka Slovenskej republiky. Spoluzakladateľ spoločnosti CEIT si ocenenie vyslúžil v kategórii, ktorá vyzdvihuje podnikateľský príbeh v oblasti inovácií. „Základné poslanie CEIT-u spočíva v schopnosti efektívne pretaviť výsledky výskumu do praktických riešení, ktoré priemyslu prinášajú trvalý zdroj konkurencieschopnosti. Som hrdý na to, že náš približne dvestočlenný tím tvoria prevažne mladí ľudia, ktorých talent, šikovnosť a pokrokové myšlienky tak ostávajú doma, na Slovensku. Sme príkladom prepojenosti univerzitného a podnikateľského prostredia,“ povedal profesor Branislav Mičieta.

Súťaž EY Podnikateľ roka je celosvetovou súťažou, ktorú založila spoločnosť EY v roku 1986 v USA. Oceňuje podnikateľov, ktorí vybudovali úspešný a rozvíjajúci sa podnik. Na Slovensku sa súťaž koná od roku 2006. Nominovaní súťažili v niekoľkých kategóriách. V hlavnej kategórii EY Podnikateľ roka Slovenskej republiky zvíťazil Patrick Hessel, titul EY Začínajúci podnikateľ roka získal Ľuboš Bednár a udelené bolo aj špeciálne ocenenie poroty za podnikateľské srdce pre Jána Luntera. Viac o súťaži aj na podnikatelroka.sk.


CEIT je generálnym partnerom konferencie Ergonómia v logistike.

Program konferencie.


PRELISTUJTE SI NÁŠ AKTUÁLNY KATALÓG VZDELÁVANIA: