Servisný technik Žilina

Miesto práce: Žilina
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu: asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 950 €

Do nášho tímu servisných technikov hľadáme šikovného kolegu, ktorého náplň práce bude tvoriť najmä:

  • montáž jednoúčelových strojov a elektro rozvádzačov
  • vykonávanie montáže strojov od jednotlivých podskupín až po finálnu montáž a testovanie na základe výrobnej dokumentácie
  • montáž u zákazníka, servisné výjazdy (časté cestovanie k zákazníkovi v rámci SR a ČR)

Ponúkame:

  • Práca v príjemnom prostredí, v tíme mladých a šikovných kolegov.
  • Stravné lístky hradené v plnej výške zamestnávateľom.
  • Pružný pracovný čas.
  • Teambuildingy či firemné akcie.
  • Možnosť odborného rastu.

Požiadavky:

  • SŠ vzdelanie, ideálne v oblasti elektrotechnika, strojárstvo (nie je však podmienkou)
  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)
  • Základy MS office, Vodičský preukaz B
  • odborná spôsobilosť (osvedčenie) na výkon práce elektrotechnika výhodou
  • skúsenosť s programovaním PLC výhodou
  • skúsenosti so servisovaním jednoúčelových zariadení výhodou
  • schopnosť pracovať s elektrotechnickými schémami, strojárskymi výkresmi a dokumentáciou
  • samostatnosť, manuálna zručnosť
  • zodpovednosť, bezúhonnosť
  • ochota cestovať v rámci SR a ČR
  • flexibilita, adaptabilita, schopnosť zvládať konflikty
  • tímový duch

V prípade, ak spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoj životopis, kde pripojíte aj nasledovný súhlas:

V zmysle zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.apríla 2016 o fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES o ochrane osobných údajov dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v rozsahu – meno, priezvisko, adresa trvalého bydliska, životopis, motivačný list, fotografia pre spoločnosť CEIT, Univerzitná 8661/6A, Žilina uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce, ktoré som poskytol/poskytla vyššie uvedenej spoločnosti, prostredníctvom internetových stránok, v rámci počítačovej siete, za účelom uchádzania sa o pracovnú pozíciu.
Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať, inak zanikne najneskôr po uplynutí 5 rokov odo dňa jeho udelenia, alebo v deň oznámenia/potvrdenia o ich skartovaní.

Priebežne budeme čítať a vyhodnocovať došlé žiadosti.
Kandidátov, ktorí najviac spĺňajú požiadavky na túto pozíciu, budeme postupne kontaktovať a dohodneme si osobné stretnutie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Gregušová
E-mail: lucia.gregusova@ceitgroup.eu